AC Sparta Praha – SK Slavia Praha

  • Ve 30. minutě utkání měl rozhodčí nařídit přímý volný kop pro hostující družstvo za držení soupeře. Z dostupných záběrů není prokazatelné, že se jednalo o úmysl zranit hráče hostujícího družstva č. 13, proto rozhodčí správně neudělil červenou kartu za hrubé nesportovní chování hráči domácího družstva č. 37 a VAR správně neintervenoval.
  • V 78. minutě utkání došlo v přerušené hře ke srážce mezi hráčem hostujícího družstva č. 26 a hráčem domácího družstva č. 18. Z dostupných záběrů nelze prokázat přestupek hráče hostujícího družstva.

MFK Karviná – FC Zlín

  • Ve 38. minutě utkání rozhodčí správně udělil žlutou kartu hráči hostujícího družstva č. 77 za pokus o udeření soupeře loktem v přerušené hře. Soupeře loktem nezasáhl. Pokud by se tak stalo, došlo by k vyloučení hostujícího hráče za hrubé nesportovní chování.

SK Sigma Olomouc – FC Hradec Králové

  • V 80. minutě utkání rozhodčí na základě intervence VAR správně neuznal branku domácího družstva pro ofsajd. Hráč domácího družstva č. 11 v ofsajdové pozici svedl se soupeřem souboj o míč a tím ho ovlivnil.

Mimo výše zmíněných situací KR FAČR vyhodnocovala výkony rozhodčích ve všech odehraných utkáních z uplynulého 32. kola F:L, 27. a 28. kola F:NL.